Rezervujte si včas jízdenku na dovolenou vlakem do Istrie

Rezervujte si včas jízdenku na dovolenou vlakem do Istrie

Chorvatsko je dlouhodobě oblíbenou destinací pro rodinnou dovolenou u moře. Vodice, Dubrovník, Makarská, Šibenik, Istrie.. se těší na turisty z České republiky i letos. Věřím, že to letos vyjde. Chorvatsko je krásné a nabízí velké množství památek, historických rybářských vesniček, ale hlavně krásné moře, pohodu a zážitky.

Hit minulé sezóny byla cesta vlakem do Chorvatska

Od minulého léta nabízí, pravidelné vlakové spojení do spousty destinací po celém Chorvatsku nabízí společnost RegioJet.
Autobusem k moři je běžná cesta pro toho, kdo nemá auto pro vlastní dopravu, nebo preferuje klidnou a bezstarostnou jízdu. Koupíte si zájezd s autobusovou dopravou, nasednete třeba v Brně u Ústředňáku a jedete. Nic neřešíte. Žádné mýto, palivo, prostě nic. Klid a pohoda pro řidiče, jen ta cesta, cca 10 hodin je trochu dlouhá. Jedna zastávka v Mikulově u benzinky, a pak už hurá do rakouského Gratzu a dál k moři.

Nebo můžete vyrazit vlakem do Chorvatska, a neřešit vůbec nic.

Cesta pohodlnější a dostupnost všech destinací vynikající. Vlak je přece jen trochu větší než autobus, nudící se děti mohou „courat“ po vagonu, menší děti se pohodlně natáhnou na sedačce a pro dospělé je určitě připraveno pohoštění.

Začal prodej jízdenek a ubytování v Chorvatsku

Jak na to?

V rezervačním systému si vyberete například ubytování na Istrii v Hotelu Delfin Plava Laguna.

Hotel nabízí pobytové balíčky, stravování ve více variantách, ale hlavně, slunce a moře na dosah. Zvolíte ubytování pro jednoho nebo celou rodinu ve vámi oblíbeném termínu, rezervujete ubytování a je hotovo.
Za cca půl minuty máte rezervovanou dovolenou v Chorvatsku.

[reklama id=“14064″]

Preferujete jiné destinace Chorvatska? Biograd, Vodice nebo Šibenik?

Nevadí, dostanete se téměř kamkoliv. Vlakem z ČR přijedete do cílové stanice v Chorvatsku a přesednete do navazujícího autobusového spojení do cílových destinací.

Krásná severní Dalmácie, Biograd na Moru, hotel Pakoštane Pine Beach je ideální pro krásnou dovolenou a pořídíte ji od 4390 Kč za osobu. V ceně pobytu je samozřejmě doprava pohodlným vlakem a transfer do hotelu.

Malá inspirace

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *