Víkendový pobyt na zámku bude malá, ale královská dovolená

Splňte si dětský sen a prožijte víkendový pobyt na zámku

Každý rokem se člověk těší na dovolenou nebo alespoň na víkendový pobyt strávený se svým partnerem. Lidé si potřebují odpočinout a odreagovat se, načerpat energii na další dny a tak třeba i s předstihem hledají oblast, kde tuto energii načerpají. Někdo je sportovec tělem i duší a vyžaduje spíše aktivní dovolenou, jiný zase hledá romantiku nebo jen opravdový relax. Co takhle víkendový pobyt na zámku? Člověk se může alespoň na chvíli zasnít nebo vrátit do dětských pohádkových let. Česká země nabízí pro milovníky historie několik desítek nádherných míst, které stojí za to vidět. Hrady a zámky jsou jedním z nich.

Zámek Svijany

Do této kategorie patří i zámek Svijany, který nabízí odpočinkový relaxační pobyt u Českého ráje. Není to tak dávno, co tento chátrající zámek zakoupila společnost Pivovar Svijany a.s a vynasnažila se mu tak dát svou původní historickou podobu. Investice se vyplatila a zámek Svijany od roku 2016 je plně zpřístupněn široké veřejnosti.

Zámek a hotel Svijany tak nabízejí kvalitní ubytování v zámeckých komnatách, které jsou útulné a moderně zařízené. Je zde také zámecké apartmá, které nabízí hostům luxusní ubytování se vším všudy. Je zde také stylová designová vana, kde si dvojice může dopřát skvělou koupel. A nesmí se zapomenout ani na skvělé menu zámecké restaurace. O víkendu se hosté mohou těšit na letní grilování a po dobrém jídle přijde vhod procházka v zámecké zahradě.

Nezapomíná se zde ani na děti. Pokud jsou ratolesti s rodiči na výletě v Českém ráji, ubytování je na zámku Svijany připraveno i pro ně. A o zábavu určitě nebude nouze. K dispozici je malé dětské hřiště a pro ty větší zábavná hra s tématem hledání pokladu. Děti se také mohou těšit na netradiční prohlídku zámku. Zkrátka víkendový pobyt na zámku Svijany přinese potěšení všem návštěvníkům od dospělých až po ty nejmenší.

Zámecký hotel Klain je ideální pro pobyt s dětmi

Je mnoho krásných zámků, které mají návštěvníkům co nabídnout. Jedním z nich je i zámecký resort Klain na severu Moravy nabízí pestrou škálu služeb, která uspokojí i náročné klienty a určitě stojí za to jej navštívit.

Kdysi na jeho místě stála továrna na výrobu kovového zboží, ta později vyhořela a hrabě Mitrovský na jejím místě postavil tento zámeček. Nemá tedy tak dlouhou historii, jako ostatní zámky, ale do historie patří.

V nádherné prostředí Jeseníků je tak možnost ubytování v zámeckém resortu plném aktivit a jedinečného wellness

Víkendový pobyt na zámku tak může být spojen například se svatební cestou, protože se v resortu pořádají nejen svatby, ale také firemní akce a podobně.  Celý resort je obklopen krásnou zámeckou zahradou a nabízí tak poklidnou a romantickou atmosféru. Pro všechny, kdo mají zájem strávit víkendový pobyt na zámku Sobotín je k dispozici také zámecký vinný sklep nebo pro zábavu bowling.

Máte děti? Vezměte je s sebou na zámecký zážitek

Pro děti je tu připravena herna a v resortu je také víceúčelová hala, takže je zde možnost i sportování. Pobyt na zámku s dětmi tak nemusí být vůbec nudný a pobaví se celá rodina!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *