Když se smůla lepí na paty

Když se smůla lepí na paty

Znáte to rčení, když se smůla lepí na paty? Když na pokáleného i hajzlík spadne? A vy (ne-)máte na výběr. Buď se smířit s nepřízní osudu a cvakat za své chyby „jak mourovatej“, nebo mít po ruce kvalitní pojistku, která bude platit za vás, mávnout nad vším rukou a s úsměvem na tváři odkráčet středem.

Hodit se do pohody vám pomůže pojištění občanské odpovědnosti za škodu. Chrání vás před vlastní nešikovností, nešťastnou náhodou, ale často i kanadskými žertíky vašeho okolí. Ne nadarmo se jí říká „pojistka na blbost“. Funguje totiž skutečně v okamžicích, kdy byste se ostudou nejraději neviděli.

Pojistka na blbost

Pojištění občanské odpovědnosti se vztahuje na odpovědnost pojištěného za škodu způsobenou činností, která je v občanském životě běžná a chrání spolu s pojištěným automaticky i celou jeho rodinu. Asi to znáte. Zabouchnete si klíče ve dveřích, vytopíte souseda pod vámi, nechtěně shodíte zboží v obchodě, v zápalu hry rozbijete okno a jiné libůstky, které jsou často zákonem schválnosti a vždycky pro zlost.

Výhodou produktu je jeho celosvětová platnost, takže nechtěně „škodit“ můžete doma, ale i na dovolené. Pojistka chrání všechny členy společné domácnosti a v ceně je i odpovědnost za domácí zvířata s výjimkou psů, koní a hospodářských zvířat.

Finanční krytí do 10 milionů

Pojištění občanské odpovědnosti lze sjednat ve čtyřech variantách dle zvolené pojistné částky, od 3 do 10 milionů korun. Pojištění se sjednává vždy bez spoluúčasti, takže vrub škody kompletně uhradí ERGO pojišťovna.

ERGO pojišťovna se kromě pojištění odpovědnosti, specializuje i na životní, úrazové a cestovní pojištění. ERGO vyniká v ochraně při adrenalinových a extrémních sportech. Dokonce i vybrané sportovce podporuje. Unikátem je pak pojištění pro piloty, které umožňuje všem pilotům vyvarovat se před způsobením nákladných škod na vlastním i vypůjčeném letadle.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *