To je ONNO

Magazín pro ženy, muže, cestovatele, motoristy, znalce mezilidských vztahů, sportovce.... Informace a tipy které se mohou hodit.

Komentáře

babicka11
Také grilujeme, jak na grilu na dřevěné uhlí, ale pořídili...
babicka11
My se doma nehádáme, i když na spoustu věcí máme...
babicka11
Valentýna doma sice neslavíme, ale našla jsem krásný dárek, který...

Články v EN

Tip na výlety

Vlakem do Chorvatska

 

Wedding-services.cz

 

... netušil jsem, co dokáže motorový rýč, ale výkop u domu byl hned...

...koupil víkendový pobyt na zámku. Jako bonus za nákup nám přišel poukaz na další pobyt.

...wedding can be found in the article What conditions and rules apply to a church wedding.

...do vaší zahrady se dozvíte na e-shopu Uděláme zahradu, které provozuje Zahradnictví Říčany...

...na mapě hotel s vlastním rybníkem, celá rodina se těší na rybářskou dovolenou v...

... klíšťata jsme připraveni. Naše Axina má proti klíšťatům jantarový obojek pro psy...

... e-shop s ekologickými produkty, eko kosmetika, mýdla a šampony pro miminka...

Datum: 25. 04. 2021 Autor: Redakce

Když se smůla lepí na paty

Znáte to rčení, když se smůla lepí na paty? Když na pokáleného i hajzlík spadne? A vy (ne-)máte na výběr. Buď se smířit s nepřízní osudu a cvakat za své chyby „jak mourovatej“, nebo mít po ruce kvalitní pojistku, která bude platit za vás, mávnout nad vším rukou a s úsměvem na tváři odkráčet středem.

Hodit se do pohody vám pomůže pojištění občanské odpovědnosti za škodu. Chrání vás před vlastní nešikovností, nešťastnou náhodou, ale často i kanadskými žertíky vašeho okolí. Ne nadarmo se jí říká „pojistka na blbost“. Funguje totiž skutečně v okamžicích, kdy byste se ostudou nejraději neviděli.

Pojistka na blbost

Pojištění občanské odpovědnosti se vztahuje na odpovědnost pojištěného za škodu způsobenou činností, která je v občanském životě běžná a chrání spolu s pojištěným automaticky i celou jeho rodinu. Asi to znáte. Zabouchnete si klíče ve dveřích, vytopíte souseda pod vámi, nechtěně shodíte zboží v obchodě, v zápalu hry rozbijete okno a jiné libůstky, které jsou často zákonem schválnosti a vždycky pro zlost.

Výhodou produktu je jeho celosvětová platnost, takže nechtěně „škodit“ můžete doma, ale i na dovolené. Pojistka chrání všechny členy společné domácnosti a v ceně je i odpovědnost za domácí zvířata s výjimkou psů, koní a hospodářských zvířat.

Finanční krytí do 10 milionů

Pojištění občanské odpovědnosti lze sjednat ve čtyřech variantách dle zvolené pojistné částky, od 3 do 10 milionů korun. Pojištění se sjednává vždy bez spoluúčasti, takže vrub škody kompletně uhradí ERGO pojišťovna.

ERGO pojišťovna se kromě pojištění odpovědnosti, specializuje i na životní, úrazové a cestovní pojištění. ERGO vyniká v ochraně při adrenalinových a extrémních sportech. Dokonce i vybrané sportovce podporuje. Unikátem je pak pojištění pro piloty, které umožňuje všem pilotům vyvarovat se před způsobením nákladných škod na vlastním i vypůjčeném letadle.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

To je ONNO

Něco zažít je lepší, než jen toužit. Ať už se jedná o jízdu ve sportovním voze, skok padákem v tandemu nebo jízda na čtyřkolách...

Brilianty
Finance