Mobilní dům je ideálním startovacím bydlením pro mladé páry

Mobilní dům je ideálním startovacím bydlením pro mladé páry

Ceny nemovitostí jdou v posledních letech poměrně strmě vzhůru, čímž jsou obtížně dostupné zejména pro mladou generaci, která nemá naspořené příliš velké množství finančních prostředků.

Mladé páry však přesto mohou dosáhnout na vlastní bydlení, díky němuž nebudou muset nadále bydlet u rodičů či v nevýhodném pronájmu. Řešením jsou mobilní domy.

Co jsou mobilní domy a jaké jsou jejich hlavní přednosti?

Mobilní dům pro mladé je ideální příležitostí, jak se osamostatnit, získat vlastní bydlení, ale zároveň neutratit miliony korun za pořízení nemovitosti. Kvalitní mobilheimy, jak se mobilním domům také říká, jsou cenově výrazně dostupnější.

O jaký typ stavby vlastně jde?
Jedná se o domy, které nejsou pevně spojené se zemí, není na ně tudíž nutné mít stavební povolení. Pořizují se v celku, obvykle v plné výbavě. Stačí mít volný pozemek, kam se umístí a můžete ze dne na den začít bydlet ve svém.

Moderní řešení představuje mobilní dům se šikmou střechou, která zajišťuje dokonalý odvod vody a větrání. Na první pohled takovýto dům vypadá velmi efektně, interiéry jsou pak plně srovnatelné s klasickým dispozičním členěním běžných rodinných domů.

Jako startovací bydlení je skutečně výhodnou záležitostí

Nákup mobilního domu lze financovat třeba i úvěrem a hypotékou. Výhodou je možnost variabilního uspořádání domu. Dle potřeby lze neustále inovovat jeho interiéry, velikost obytné nebo skladovací plochy.
Stačí dům rozšířit o další moduly dle vašich potřeb a požadavků.

Prodejce špičkových mobilheimů

V mobilním domě se dá plnohodnotně bydlet po celý rok, stačí, když má vhodně zvolený systém vytápění a nechybí k němu ani přívod vody, elektřiny a plynu.

Inspirovat se můžete, pokud se podíváte na fotografie webu Exclusiveheim.cz – mobilní domy Brno.

Výrobní firma, která je prodává, nabízí možnost osobních prohlídek, díky nimž si uděláte jasnou představu o tom, jak se dá žít v mobilních domech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *