Položený trávník mezi domy a opravený trávník před brankovištěm…

Trávník mezi domy a opravené brankoviště, nejen tyto práce umíme

Zahradnictví Říčany není jen zahradnictví a e-shop s okrasnými rostlinami, ovocnými stromy a dalším sortimentem rostlin na zahradu. Naší další činností je položení travního koberce.

Trávníkový koberec má široké využití. Může být položen jako finální podoba zahrady u rodinného domu, vytvoření příjemného prostoru v atriu mezi panelovými domy, ale i oprava stávajících a poškozených trávníků.

Položení trávníkového koberce mezi domy

Tato realizace byla jednoduchá. Stačilo řádně připravit a srovnat stávající terén, dodat podklad pod kobercové pásy a položit celý trávník. Maminky s dětmi mají krásný prostor mezi domy, kde si mohou děti hrát. Výhodou je i to, že je celý prostor oplocený a následná výsadba okrasných rostlin a keřů celý prostor uzavře a zeleň a vytvoří oddychovou zónu.

 

Oprava brankoviště na fotbalovém hřišti

Fotbal je o gólech, střelcích a brankáři. Kvalitní trávník neumožní střelci dobrou ránu a možnost, zakřičet si, GÓL. Kvalitní trávník v „malém vápně“ u fotbalové branky neumožní brankáři rychlou reakci při střele, často zaviní i neobvyklý odskok míče.

A o tom to je. Opravíme trávník i na vašem fotbalovém hřisti.

 

Zahradnictví Říčany – specialisté na rekonstrukce trávníků, položení nového trávníkového koberce a další související zahradnické práce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *