Moderní bydlení v srdci Prahy je splněným snem mladé generace

Moderní bydlení v srdci Prahy je splněným snem mladé generace

Žít v centru všeho dění, největším z českých měst, které má připraveno stále něco nového a nevšedního. To není žádný sen, nýbrž přání, co se opravdu může splnit. Stačí si jen vybrat ze široké nabídky bytů na Žižkově, v místech, kterými proudila česká i světová historie.

Komfort určený pro jednadvacáté století, moderní trendy, ale také blízkost přírody i nákupů, to jsou hlavní trumfy, které zde na vás čekají. Příjemná lokalita, kde se bude báječně odpočívat. Kaizlovy sady, Parukářka, Židovské pece, místa plná zeleně jsou opravdu blízko, stačí pouze několikaminutová procházka.

Malá garsonka, ale také pětipokojový byt

Plánujete velkou rodinu nebo jen život ve dvou s partnerem? Na své si přijdete v obou případech, neboť nové byty Praha 3 přinášejí široké možnosti výběru. 1+kk, ale také pětipokojová varianta, záleží jen na tom, co je vaším životním cílem. Lodžie nebo balkon, předzahrádka, ale také garážové stání pro maximální pohodlí nových majitelů.

Je ale pravdou, že na autobus to budete mít doslova jen pár kroků a metro vás pak dopraví prakticky všude, kam si zamanete. Auto proto bude moci zůstat zaparkované doma, MHD je totiž v Praze maximálně spolehlivá. Žižkov je zajímavým místem, které nabídne i procházku na Vítkov nebo další krásy.

Občanská vybavenost skutečně na jedničku

Zajímavé zázemí pro mladé rodiny, místo, do kterého se budete vždy rádi vracet k zábavě i odpočinku. Prodej bytů v Praze na Žižkově je v plném proudu, stačí si tedy jen zvolit preferovanou variantu. Školka pro děti, sportoviště pro lepší kondici, lékárna, když přijde nachlazení nebo viróza, pokud jde o občanskou vybavenost, skutečně zde není co vytknout. Jde o investici, která se zúročí i pro vaše děti. Ty budou mít jednou startovací bydlení, které je dobrým odrazovým můstkem pro život.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *