Nakupte pece na pizzu a otevřete si vlastní pizzerii!

Mnoho lidí sní o vlastní restauraci či kavárně

Právě nyní je vhodná chvíle na splnění takového snu! Trh se trochu pročistil, některé gastronomické provozy byly nuceny zavřít. Lidé jsou teď navíc natěšení na návštěvy hospod, restaurací a všech zařízení, kam mnohdy rok nevkročili. Máte šanci zaujmout!

Není na světě snad nikdo, komu by nechutnala pizza, takže tento pokrm je zaručeně dobrou volbou. Navíc, omezíte-li se na toto jedno jídlo, bude docela jednoduchá příprava a nemusíte kupovat takové množství vybavení.

A co všechno je potřeba? Pece na pizzu nestačí.

Na výtečnou pizzu nepotřebujete kamennou pec

Je hezké sledovat, jak v pizzeriích připravují pizzu v pravých kamenných pecích, avšak dobrou pizzu upečete i v peci elektrické. Dobře si zvolte její velikost (podle velikosti pizzy, již se chystáte nabízet) a nezapomeňte, že jedna bude asi málo. Pro restauraci, kde tvoří pizza jen část nabídky, by mohla stačit, ale ne pro pizzerii. Dobrá zpráva je, že se pece dají stohovat, nezaberou příliš místa.

Na vytahování teplé pizzy budete potřebovat lopaty na pizzu.

Usnadněte si přípravu těsta

Chystáte se připravovat těsto zcela ručně? To je docela fuška! Ze začátku to můžete zkusit, ale časem se hodí investovat do dobrého hnětače. Těsto za vás dokonale propracuje a zvládne to rychleji než vy.

Aby těsto vždy spolehlivě vykynulo, hodí se i kynárna. Tato vyhřívaná skříňka dokáže udržovat konstantní teplotu, v níž se těstu daří.

Nachystejte si podnikatelský plán

Kolik tohle všechno stojí? Záleží samozřejmě na tom, jaké modely si vyberete a kde nakoupíte. Každopádně doporučujeme nachystat si podnikatelský plán. Ceny si zjistěte předem, sečtěte si výdaje, připočítejte výdaje za suroviny, určete si cenu pizzy a spočítejte, jaké byste museli mít prodeje, abyste již od začátku byli v zisku.

Podnikání nemusí vždy jít podle plánu, avšak mít nějaký plán a představu se vždycky hodí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *