Chcete být vidět? Pořiďte si reklamní polep na firemní auto

Proč doporučujeme polep auta vlastní reklamou?

Ten hlavní důvod, proč si polepit auto reklamním polepem je vlastní propagace a viditelnost v ulicích.  88% živnostníků se bez svého vozu při každodenní činnosti neobejde.

Nečekejte a dejte všem okolo vás vědět o vaší činnosti

Konkurence je veliká, a nikdy nespí. Pokud tedy chcete být vidět, měli byste na sebe také upozornit. Když navíc správně zvolíte grafiku, můžete být nepřehlédnutelní.

Reklamními polepy totiž dokážete oslovit spoustu potenciálních zákazníků, a to za zlomek ceny. Například tým z vyrobapolepu.cz pro vás zdarma připraví grafický návrh polepy expedovat již druhý den.

 

Velmi populární je polep zadního okna automobilu

Na polep zadního okna auta se používá perforovaná folie OWV. Zevnitř jde pěkně vidět ven, nijak neomezuje rozhled řidiče, ale zvenčí je vidět potisk. Folie je od rakouského výrobce, včetně atestu Ministerstva dopravy přímo pro děrovanou folii. Na  STK nebudou při kontrole potíže.

Polep okna je vhodný pro oslovení řidiče jedoucího za vámi, vyjde na pár stovek.
Můžete si samozřejmě nechat polepit i boky, kapotu, dveře nebo střechu. Není žádný problém polepit vůz řezanou grafikou ve formě jednoduchého loga nebo webové stránky vaší firmy, oblepit všechna možná místa květinami nejrůznějších barev, výstižnými nebo vtipnými nápisy o vaší firmě či grafickými prvky.

Nápadům a přáním se zkrátka meze nekladou, a vybírat můžete z až 72 odstínů barev folií.

Moderní fólie jsou víceméně bezproblémové a vydrží 5–7 let

Rozhodující je samozřejmě kvalita materiálu, ze kterého je polep vytvořen (pamatujte, že čím je folie tenčí, tím bývá kvalitnější), a také kvalita provedení polepu.

Například samolepicireklama.cz dodává veškeré polepy s návodem pro snadnou instalaci a v případě zájmu nabízí instalaci po celé České i Slovenské republice. Nemusíte se bát, že by polepy jakkoliv poškodily lak vašeho vozidla.

Dnešní materiály jsou na již na tak vysoké úrovni kvality, že lze fólii odstranit zcela bez poškození laku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *