Tip na dovolenou v Jeseníkách

Tip na dovolenou v Jeseníkách

Ubytování v roubených chalupách nabízí komfortní ubytování v roubenkách přímo v obci Kouty nad Desnou. Roubenky Annaberg se nachází přímo srdci Jeseníků. Komfortně zařízený penzion se nachází v klidné části obce, a to přímo pod Červenohorským sedlem.

Hosty do Koutů láká krásná příroda, drsná krajina a čistý horský vzduch Jeseníků. Čím dál tím více zde tráví svou dovolenou aktivní turisté, a to jak v létě, tak i v zimě. Prakticky ve všech ročních obdobích je zde využití.

V létě je možné se aktivně pohybovat po turistických cestách, kterých je v okolí nepřeberné množství. V zimních měsících jsou k dispozici ski areály s několikakilometrovými sjezdovkami.

Roubenky jsou vybaveny opravdu komfortně. Jejich součástí je i finská sauna, vířivka, bazén nebo gril. Nedílnou součástí je i dětské hřiště pro děti a mini skiareál.

Okolí plné výletů

Ubytování Jeseníky nabízí možnost pro celou řadu výletů. Mezi nejhojněji navštěvovaná místa patří přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně, muzeum papíru a ruční papírna ve Velkých Losinách nebo klenot Jeseníků – Karlova Studánka.

Mezi další tipy na výlety v Jeseníkách patří dřevěné kostelíky v Maršíkově nebo Žárové nebo zámek ve Velkých Losinách. Pro relaxaci lze využít relaxační centrum v Kolštějnu. Pro děti jsou k dispozici sportovně rekreační areál Kociánov v Loučné nad Desnou a areál zdraví ve Velkých Losinách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *