Víno není alkohol. Víno je božský nápoj, a dokonce i v bezalkoholovém únoru

Víno není alkohol. Víno je božský nápoj a dokonce i v bezalkoholovém únoru

Nenabádám vás pít alkohol v jakémkoliv množství, hlavně, když je v malých dávkách. Jak je psáno, víno není alkohol. Víno slouží k tomu, aby ten, kdo ho ochutnává, degustuje, popíjí… zažil maximální božský zážitek.

Jestli to bude chuť jahod, máty, rozkvetlé louky nebo kopřivy s malinou, které na patře cítí, je vedlejší. Každé víno má svoji chuť, každý druh vína své nezaměnitelné aroma a buket. O barvě vína ani nemluvím. Červené, bílé, rose, ale i zvláštní modré/portugal/.

Hledáte víno pro ocenění zaměstnance, firemní oslavu..?

Obchodní řetězce mají jistě velký výběr. Není ale lepší výběr z hroznů, pozdní sběr, oceněné víno.. pro vaši firemní oslavu? Pokud ano, u profesionálů, kteří vínem žijí, pěstují ho nebo šlechtí, dostanete to, co si zasloužíte. TOP víno pro vaše chuťové pohárky.

Osobní vinotéka není určena jen pro osoby. I firmy ví, že kvalitní víno patří k firemním pozornostem. pro zaměstnance i obchodní partnery.

Pokud hledáte tip na prezentační dárky pro vaše obchodní partnery, zaměstnancům jako ocenění nebo firemní oslavu,  vyberte kvalitní víno z osobní vinotéky. Využijte dalších služeb, které vám osobní vinotéka nabízí.

  • široký výběr z tuzemských i zahraničních vinařství
  • různé cenové kategorie
  • originální visačka s vlastním logem a textem

[reklama id=“14064″]

Vybíráte dárek pro rodiče, chystáte rodinnou oslavu?

Kupte kvalitní víno. Vínem nikdy nic nezkazíte. Můžete si vybrat z tematických balíčků, zvolit dárkové balení nebo jednotlivé druhy vína. Nevíte, jaké víno máte vybrat? Dárkové balíčky jsou plné různých kombinací vín, kde si vybere každy pro všechny.

   

V osobní vinotéce si vyberete kvalitní víno i sekty. Zapojte se a získávejte body za nákupy, recenze…

1 komentář

  1. Našla jsem dárek pro moji dobrou kamarádku, která bude slavit významé jubileum a má ráda šumivé víno. Jedná se o dárkový set pro ženu Sladší II.
    Tento set obsahuje 2x sekt, 2x sklenka na sekt, tlakovou zátku na sekt a USB flask disk ve tvaru sektové zátky, který také určitě ocení. No, nevím ještě, ale zřejmě objednám rovnou i pro sebe. Budu mít taky brzy narozeniny. 🙂 Vypadá to totiž opravdu krásně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *