Autodoprava Forte Hranice

Autodoprava Forte Hranice

Firma autodoprava Forte se autodopravou a kontejnerovou přepravou zabývá více jak 15 let, konkrétně již od roku 2005. Ve svém autoparku disponuje nejrůznější technikou. Zajistí prakticky jakoukoliv dopravu. Není problém zajistit dopravu sypkého materiálu (písku, štěrku) nebo betonu či dřeva. Různé stavební stroje nebo převoz kontejnerů není žádný problém.

Ve svém sortimentu nabízí pronájem kontejnerů, a to o různých objemech. Do 6 m3 lze odvést štěrk, písek, suť nebo beton. Do větších objemnějších kontejnerů o objemu až 17 m3 se vejde i objemný odpad, izolační materiály nebo sypané dřevo a odkory.

Zemní a demoliční práce

Mimo provozování autodopravy nabízí ve svých službách i kompletní zemní práce a samozřejmě jejich demolici spolu s odvozem. Pomocí malého nebo velkého bagru (záleží na druhu zakázky) provede veškeré výkopové a zemní práce.

Jeli nutno odvést či přepravit palety, dřevěné vazby nebo řezivo, tak i na tuto činnost je firma vybavena určenou technikou. K dispozici jsou návěsy, které spolehlivě a rychle přepraví stavební stroje nebo vysokozdvižné vozíky. K dispozici je dále i hydraulická ruka pro přesné nakládání nákladu.

Firma nadále nabízí i prodej a dopravu štěrků a písku, jako například drcené kamenivo, těžené kamenivo (tovačovský štěrk, tovačovský potěr, strážnický žlutý písek nebo náklo) nebo kačírek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *