Eko produkty vnímáme jako zajímavou alterantivu

Eko produkty jako zajímavá alterantiva

Covidová doba je na nic. Pokud chci něco domů nakoupit, většinou mohu jen na e-shopech. Kosmetiku a další drobnosti sice v drogerii mají, ale ne vždy je to ten pravý nákup. Žádný e-shop neumožní přivonění, kupujeme naslepo.

Kamarádka mě upozornila na výrobky Econea

Nepovažujeme se za pravou ekologickou rodinu, nenakupujeme jen přírodní produkty a eko značky. Žijeme stejně, jako další rodiny běžný život. Proto jsem byla ráda za kamarádčino doporučení, mohla jsem se spolehnout na již vyzkoušený e-shop.

Na tomto e-shopu jsem nakupovala poprvé a musím říct, že jsem byla překvapená množstvím produktů, které si najdou využití pro celý den. Kosmetiku na pleť, přípravky na úklid, ale i jemnou kosmetiku na pleť.

Nakoupila jsem eko produkty pro nás tři, nejdříve vše vyzkoušíme

Jak náš nákup, vyzkoušení a spokojenost s výrobky z e-shopu Econea dopadla si můžete ve zkratce přečíst. Magda 43let, Josef 45let a Majda 12let

Já, Magda – šampon na vlasy a pleťová voda

Mám velmi jemné vlasy, většinou hned druhý den po umytí jsou zplihlé a bez lesku. Vyzkoušela jsem různé, průmyslové vyráběné šampony pro velký objem, lesk vlasů a podobně. Efekt se vždycky dostavil na den maximálně na dva.

Zaujal mě Eco cosmetics šampon, tak jsem ho vyzkoušela. Moje vlasy jsou opravdu lesklé, vypadají bohatší na objem, a co je úplně nejlepší, a mám z toho radost, je, že tento efekt vydrží i několik dní.  Jsem moc spokojená a ještě k tomu dělám něco pro přírodu.

Mám celkem problematickou pokožku se sklonem k vysušování. Za život jsem vyzkoušela plno přípravků a většinou jsem s nimi nebyla úplně spokojená. Eco cosmetics pleťová voda bio je zatím to nejlepší co jsem měla, cítím se lépe, pleť nemám suchou a napnutou.

Manžel Josef – krém na ruce

Na dotaz co mu mám objednat, mě z legrace řekl, třeba krém na ruce. Pracuje celý rok venku a krémy na ruce používá málokdy. Jako každý muž je v oblasti péče o ruce a pleť skeptický, spíše podezřívavý. Je to prostě chlap.

Po vyzkoušení krému na ruce, konkrétně Eco hand cream, přiznal, že opravdu funguje. Velmi dobrý pocit, kůže je mnohem více odolná, na dotyk vláčná a krém krásně voní. Dokonce nemá nepříjemný pocit suchých rukou. Potěšilo mě jeho sdělení, že i chlapák může používat krémy na ruce a není to žádná ostuda. Příště až budu nakupovat, mám znovu krém na ruce objednat.

Naše dcera Majda

Těžko se vybírá pro mladou slečnu, tak jsem zvolila jistotu. Objednala jsem balíček zubní pasty, k tomu milý zubní kartáček a vždycky se hodící jelení lůj.  Čekala jsem na její reakci. Poté, co jsem již sama výrobky vyzkoušela, tuším, že to dopadne dobře a mámin nákup bude přijat.

Zubní pasta nepálí, jako většina jiných, moc hezky voní a dobře chutná.  V kombinaci s kartáčkem  s krásnou dřevěnou rukojetí, který je hodně příjemný a měkký je to super.  Jelení lůj se do zimy vždycky hodí, dobře se roztírá a je voňavý.

Co dodat k nákupu na e-shopu Econea?

Přehlednost e-shopu, velký výběr různých produktů, snadná objednávka a velmi rychlé dodání.  Perfektně zabaleno ( víčka od krémů ještě přelepena páskou, aby nedošlo k samovolnému otevření).

Je moc super, že při zasílání používají opakovaně obaly, tedy, že jedna krabice neskončí hned v koši, ale slouží několikrát. Tyhle zdánlivé drobnosti jsou skutečným eko chováním.

Nyní už mohu i já doporučovat kvalitní e-shop s eko produkty pro celou rodinu a domácnost. Určitě se na e-shop firmy Econea vrátím a nakoupím i další produkty které nabízí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *