Hani, pusť mě prosím sednout

Hani, pusť mě prosím sednout

Na sedačku, abych mohl pracovat a dívat se na zprávy.
Jsme s manželkou spolu doma, na Home Office. Covidová doba nám umožnila trávit krásné dny, i pracovní, společně. Já pracuji v kanceláři. Žena také pracuje v kanceláři. Děti nechodí do školy.
Covid rozhodl, byli jsme z důvodu ochrany zdraví odesláni na domácí práci, na home office.

Celodenní práce na počítači často zaviní bolavá záda

Neříkám, že bych seděl 8 hodin u počítače a celou dobu pracoval. Pokud pracujete z domu, máte více možností, kde si vytvořit domácí kancelář. Většinou jen v rámci stávajícího vybavení bytu.

Pohodlné židle a křesla k posezení v obývacím pokoji nebo v kuchyni, jsou to, co musí většinou stačit. Znám to. Chvíli pracuji v kuchyni u kuchyňského stolu, pak se přesunu na sedačku nebo na postel. Jsem praktik, poradím si. Žena ne, tak přemýšlí dopředu a jinak.

Ještě než začal home režim, objevil se doma polohovací stolek

Další nábytek, další zbytečná věc. Jsem si myslel, ale mlčel. Po nějaké době jsem zjistil, že měla žena opět pravdu a předvídala. Na internetu koupila vícepolohový skládací a odkládací stolek. Po složení jsem pochopil proč. Opravdu má více využití.

  • pokud bude někdo nemocný, dá se zasunout pod postel a vytvořit pohodlný prostor pro jídlo
  • děti si na něm mohou kreslit a psát
  • u sedačky může být jako varianta odkládacího stolku
  • díky širokým možnostem nastavení, lze řešit cokoliv

U stolku se střídáme

V současné době, kdy pracujeme oba dva doma, je každá úleva dobrá. Pokud pracuji na počítači na kuchyňském stole, a začnou mě bolet záda, a stolek volný, jdu si „narovnat záda“ na sedačku.

Tento polohovatelný stolek mohu jen doporučit. Skvělé multifunkční řešení, není jen na práci.  Za cenu 699 Kč, získáte pomocníka, jehož funkci a přínos oceníte teď, nebo jindy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *