Hledáte moderní a prostorné kanceláře k pronájmu? Toto jsou nejnovější trendy, které je dobré následovat

Kdybychom měli jmenovat jeden prvek, který mají moderní kanceláře společný, byla by to rozhodně zeleň. Nudné kancelářské prostory jsou již dávno otázkou minulosti. Nyní jsou v popředí zájmu firem prostory, které jsou prostorné a hlavně zelené. Co dalšího je trendy?

Trend číslo jedna? Urban jungle kanceláře a ekologie

Zelené kanceláře nejsou pouze plné rostlin a přirozeného světla, ale využívají také ekologické způsoby vytápění a chlazení. Moderní kanceláře k pronájmu, které připomínají spíše městské džungle, mizí z nabídek realitních kanceláří rychlostí blesku. Svůj podíl na tom mají i průzkumy, z kterých vychází najevo, že v takovém prostředí jsou zaměstnanci produktivnější, motivovanější a netráví tolik času na home office.

Prostorné kanceláře s domácí atmosférou snižují stres

Dalším trendem jsou kanceláře, které jsou prostorné a působí přátelským dojmem a zaměstnanci se v nich díky tomu cítí jako doma. K podpoření této atmosféry napomáhají křesílka, gauče a například i stoly na stolní tenis. Prostor, kde se mohou zaměstnanci během dne na chvilku posadit s kávou, poobědvat a popovídat si s kolegy, nesníží pracovní morálku, ale naopak podpoří týmového ducha. Když poskytnete zaměstnancům místo, kde si mohou odpočinout, snížíte jejich stres a budou se v práci cítit spokojeně.

Minimalismus na vzestupu

Firmy, které chtějí mít kanceláře na oblíbených adresách, ale zároveň chtějí ušetřit na nájmu, se vydávají cestou minimalistických prostor. S pomocí šikovných designérů lze vytvořit vzdušně a útulně působící prostory i z malých kanceláří. Je-li to váš případ, nebojte se přizvat na pomoc experty a z malých prostor vytvoříte společnými silami dokonalé pracovní prostředí.

Inspirujte se při výběru nových kanceláří aktuálními trendy a vytvořte pro své zaměstnance prostor, kde se budou cítit příjemně a pohodlně.

Zdroj obrázku: Mangostar / Shutterstock.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *